Anasayfa

Türk Hamamından, Dünya Masajlarına

Marin Spa'da geleneksel hamam ritüellerinden, dünya masajlarına uzanan keyifli bir yolculuğa hazır olun. Günlük hayatın stresinden, kaygı ve yorgunluklarınızdan Marin Spa farkıyla arının.

Merkezimizde hamamı kullanabilir, sauna ve buhar odasında cildinizi tazeleyebilirsiniz. Masaj ritüellerimiz ile keyifle arınabilir, dinlenme alanlarımızda ikramlarımızla dinlenebilirsiniz. Ayrıca cilt bakımı hizmetimiz ve fitness salonumuzda bulunmaktadır.

Marin Spa

Hizmetlerimiz

MARİN SPA
Hamam ve Bakım Merkezi

Eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sunmaktayız. Misafirlerimize en iyi hizmeti sağlayarak onları gülümsetebilmek, isteklerine yanıt verebilmek, dış etkenlerin getirmiş olduğu stresi, gelecek geçmiş kaygısını bir nebze unutturarak farkındalık yaratmak, misafirlerimize huzurlu, sağlıklı, dinç bir yaşam tarzı sunmaktayız.

Marin Spa; sağlığınız, güzelliğiniz ve psikolojiniz için ihtiyaç duyduğunuz güdülenmeyi yaşayacağınız steril, bakımlı ve huzur dolu ortama sahiptir. Geleneklerimize uygun misafirperverlikle sizi ağırlamaktan keyif duyarız.

Mutlu Müşterilerimiz

Gelin hamamım için Marin SPA’yı tercih ettim. Her şey harika görünüyordu ve çok güzeldi herkese tavsiye ederim.

Hatice Arıkan

Hatice Arıkan

Merkez güzel,temiz ve bakımlı. Çalışanlar ilgili. İkramlarıyla, güler yüzleriyle bizi güzel ağırladılar.

Emine Karabay

Emine Karabay

“Excellent experience for sure I’ll come back to get other treatments” Mükemmel bir deneyim, başka tedaviler almak için tekrar geleceğim

Marlina Ayu Ajea

Marlina Ayu Ajea

“Ben böyle keyifli böyle huzurlu böyle mükemmel bir yer ve personel görmedim güler yüzlü sıcak hizmet herkese teşekkür ederim özellikle saygı sevgi ve güler yüzünden dolayı Göktuğ beye çok teşekkür ederim…. iyi günler…”

Sinan Arpacık

Sinan Arpacık

“Kesinlikle Tavsiye Ederim Ailenizle Çok Rahat Gidilebilecek Elit Müşterilere Hizmet veren Bi Spa salon Özellikle Resepsiyonda Dağhan Bey e ilgi ve alakasindan dolayı Teşekkür Ederim.”

Kaan Ulutaş

Kaan Ulutaş

Hamam ve Bakım Merkezi

HEDİYE ET