Klasik Cilt Bakımı: Klasik bakım programı cilt testiyle başlar. Cilt temizliği, su buharıyla derin cilt temizliği ve peeling ile devam eder. Her cilt yapısı için uygun olan bu bakım, cildi toksinlerden arındırıp nemlendirirken cilde yumuşaklık ve ipeksi bir görünüm kazandırır.

Erkekler İçin Ocean Care Programı: Cilt testiyle başlayan bu bakım programı cilt temizliği ve peelingle devam eder. Her cilt yapısı için uygundur. Şişlik ve kırışıklıkları gidererek cildi canlandırır.

Özel Cilt Bakımı: Estetisyenler tarafından analiz edilen cildiniz, size en uygun özlerle derinlemesine temizlenir. Ardından özel karışımlı cilt maskesi uygulanır. Cildinizin ihtiyacı olan bakım karşılanmış olur.

Anti-Aging Cilt Bakımı: Yaşlanma karşıtı hormonların üretimini hızlandıran kolajen içeren bu bakım sayesinde cildin doğal yaşlanma süreci yavaşlatılır. Daha genç ve canlı bir cilt elde edilmiş olur.

Göz Bakımı: Lenf Drenaj yöntemiyle göz çevresindeki hassas bölgeler rahatlatılır ve canlandırılır. Lenf Drenaj gevşemiş kas ve deri sarkmalarının tedavisinde kullanılan kan dolaşımını hızlandırarak ödem atmayı sağlayan bir cihazdır. Gözde torbalanma ve halka oluşumu tedavisinde etkilidir.
Havyar Bakımı: Erken yaşlanma etkilerine karşı savaşan taze havyar yardımıyla ciltteki cansız görünümü gideren bu yoğun bakım, aynı zamanda hücresel metabolizmayı hızlandırarak cildi besler ve gençleştirir.