Gelin Hamamı

En eski ve köklü Türk geleneklerimizden olan gelin hamamı çağımızda yeniden canlanmaya başlamıştır. Gelinlerin düğün streslerini attığı ve arınırken eğlendiği keyifli bir organizasyon haline gelmiştir.

Gelinlerimizin, yakın arkadaş ve akrabalarının katılımlarıyla gerçekleşen bu organizasyonlarda, hamamımız gelinlerimizin istekleri doğrultusunda süslenir. Müzik ve ikramlar eşliğinde unutulmaz saatler yaşamanız için hamam hazırlanır. Gelen misafirler gelinlerimizin istediği konsept ile karşılanır ve ağırlanır. Dilerseniz tüm misafirlere masaj uygulaması, kese-köpük ritüeli veya sadece spa kullanımı şeklinde paketler oluşturabilirsiniz.

Geleneksel Gelin Hamamı ritüeli tamamen size özel olarak yapılır. Karşılama bölümünde gelinin adı ve isteğe bağlı panolara, kartlara konsepte uygun yazılar yazılır. Misafirlere ikramların sunumu titizlikle gerçekleştirilir. Gelin hamamı eğlencenizi keyfine doyarak yaparsınız. Her türlü ihtiyacınıza destek olmak üzere personelimize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Marin Spa’ya özel konseptleri seçebilirsiniz veya aklınızda olan konseptleri uygulayabiliriz. Gelin hamamında bizim için öncelik sizin istekleriniz ve memnuniyetinizdir. Özel anlarınıza eşlik etmek bize deneyim ve mutluluk katmaktadır.

Yorum Yap