Marin İmza: Sert ve yumuşak tekniklerin bir arada kullanıldığı bu masaj sizin seçtiğiniz aromatik yağlarla yapılmaktadır. Masaj esnasında aromatik yağların da etkisiyle tüm kaslarınız gevşer, vücudunuz hafifler ve ertesi gün daha zinde uyanırsınız. İmza masajının özelliği ertesi gün kuş gibi hafif uyanmanızdır.

Refleksoloji: Halk dilinde ayak masajı olarak bilinir. Kendine has bir teknikle ayakta belirli noktalara basınç uygulayan bu masaj, vücudunuzun dengesini korumayı hedefler. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve noktaları temsil eder. Her organımız ayaklarımızdaki belli bölgelerle uyum içerisindedir. Masajın ana felsefesi vücut sağlığını dengelemek ve gerginliği almaktır. Unutmayalım ki ayaklarımız vücudumuzun aynasıdır.

Anti Stress: Stres insani bir gerçektir. Yoğun hayat temposunda stresin sizi bulmaması neredeyse imkansızdır. Her insanın kendine has stres yaptığı konular vardır. Bu masaj vücudu rahatlatarak gevşemeyi sağlar. Gevşemeyle birlikte sağlıklı bir kan dolaşımı sağlanmış olur. Vücudumuzda oluşan bu iyi hissiyat psikolojimize de yansıyarak kendimizi rahatlamış ve hafiflemiş hissetmemizi sağlar. Böylece stresse karşı bir savunma mekanizması oluştururuz.

Selülit Masajı: Selülit derinin altında aşırı yağ birikmesi sonucunda oluşan dolaşım bozukluğudur. Ciltte portakal kabuğu görünümüne sebep olur. Karna, kalçalara ve bacaklara uygulanan bu yoğun masaj Kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımı sağlar. Böylece deri altında yağ birikimi azaltılmış olur. Vücut kendini yenilemeye başlar. Düzenli seanslar ile alınan bu terapi %80 oranında selülit oluşumunu önlemeye yardımcı olur.