Geleneksel Bali Masajı: Kökü Bali’ye uzanan bu derin baskı masajı vücudun basınç noktalarına odaklanarak yüzey altı kas dokularına ulaşır. Kas gerginliklerini yok ederek vücudun enerjisini dengeler.

Taş Masajı: Eski Hint şifa yöntemlerine dayalı bu masajda sıcak bazalt ve soğuk mermer taşları vücudun enerji noktalarına yerleştirilir. Taşların baskısı ve sıcaklığı kan dolaşımını hızlandırırken kasları rahatlatmaya yardımcı olur.

Thai Masajı ve Thai Ayak Masajı: Enerji akışını hızlandırmak ve kaslardaki stresi almak için belirli noktalara baskı uygulanarak yapılan bu masaj tüm vücudun bir yer minderiyle esnetilmesiyle son bulur.

Shiatsu: “Parmakla uygulanan baskı’ anlamına gelen geleneksel bir japon masajıdır. Misafirlerimiz rahat bir giysiyle yerde uzanırken yapılan Shiatsu’da, terapist vücudun stresli noktalarını rahatlatmak için ellerini, ayaklarını ve dizlerini kullanır.

Mandara(4 el) Masajı: İki terapistin ritmik ve uyumlu hareketleriyle uygulanan bu masaj, 5 geleneksel tarz( Shiatsu, Lomi Lomi, İsveç, Bali, Thai) birleştirilerek uygulanmaktadır. İsteklerinize bağlı olarak da masaj stilimiz şekil alabilir.

Lomi Lomi Nui: Kolların alt kısımları ile dirseklerin senkronize hareketleriyle uygulanarak rahatlatan bu masaj, Hawai kültürünün önemli bir parçası olan tapınak masajlarının en özelidir. Terapistin hareketleri daha çok bir dansı andırır. Sanki size özel bir gösterideymiş hissiyatı yaşatır.

Jet-Lap Paketi: Vücudun yeni bir zaman dilimine alışması zorlu bir süreçtir. Bu esnada yorgunluk, stres, su kaybı ve kramp gibi rahatsızlıklar yaşanabilir. Artık jet-lag’ın bu istenmeyen etkilerinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. 40’ar dakikalık hamam, klasik masaj ile ekspres yüz bakımından oluşan paketimiz sizi rahatlatacak ve bedeninizi tazeleyecek.

Kutlamalarınız İçin Marin Sonsuzluk Düeti: Tercihiniz doğrultusunda saunada veya buhar odasında başlayan bakımınız, hamamda keselenme ve köpük masajı ile devam eder. Çiftlere özel odamızın romantik atmosferinde baş, yüz ve ayak masajından oluşan bakımınızı tamamlayıp ardından dinlenme odasında taze meyve ikramımızın tadını çıkarabilirsiniz.

Derin Doku Masajı: Derin bağ dokusu masajı vücuttan toksin atımında çok etkin bir masaj türüdür. Vücudunuzdaki toksin maddeler derin dokulara ve kaslara yerleşir. Bu durum kasların ağrımasıyla beraber yorgunluk hissine sebep olur. Derin doku masajı zamanla oluşmuş gerginlik ve düğümlerin çözülmesinde etkilidir. Bu teknik ile kan dolaşımı düzeltilerek en derinde bulunan kaslara kadar ulaşılır.